מנוע חיפוש - השוואת מחירים בתי מלון בעולם - אודות


ברוכים הבאים לאתר מנוע החיפוש המתקדם להשוואת מחירים בתי מלון בעולם ובארץ.

האתר מספק שירות חינמי ומאפשר סריקת עשרות אתרי נופש ומלונות, עבור כל בית מלון מוצגים מחירי הספקים השונים מה שנותר לעשות זה לבחור את המחיר המתאים ביותר עבורך.

אופן השימוש:
במרכז המסך תחת הכותרת "מנוע חיפוש - השוואת מחירים בתי מלון בעולם" יש למלא את תאריך כניסה ותאריך יציאה כשתקיש על האייקון של תאריך הכניסה יפתח לפניך חלון נוסף בו תוכל לבחור את החודש, היום השנה ותאריך היציאה עוברים מעט לצד ימין למספר האורחים, כאן ממלאים את מספר האורחים העומדים להתארח במלון, כשסיימנו למלא את כל הפרטים הנדרשים בשורה זו, עוברים לשורה הבאה, כדי להקל על מציאת העיר אותה אנו מחפשים, נקיש רק את שלוש האותיות הראשונות של העיר ואז יפתח חלון עם רשימה של ערים המתחילות באותן האותיות שהיקשנו, ניבחר את עיר היעד שלנו ואז לחיצה נוספת על "חיפוש" תפתח מסך חדש עם רשימת בתי מלון שהמנוע מצא.

בתחתית הרשימה ניתן למצוא מידע רב על המלון עצמו, ליד שם המלון, בצד שמאל קדימה ואחורה, כל מלון נמצא בתוך מלבן, ובתוכו תוכל לראות את המחיר הנמוך ביותר שנמצא ע"י מנוע החיפוש. כדי להקל עליך לשכלל את החיפוש ולהתאים אותו לתקציב האישי שלך, עומדות לפניך מספר אפשרויות, משמאל לרשימת המלונות תוכל למקד את החיפוש ע"י הגדרת מיקום המלון ע"י שימוש ב-"לוקיישן דיסטנס", תוכל גם להגביל החיפוש ע"י הגדרת מרחק המלון מנקודות ענין, לחיצה על המלבן הראשון תגביל את מספר הק"מ, לחיצה על החץ הכחול השני, בחירה של נקודות ההתענינות הרצויות לך, מנוע החיפוש ימצא מייד את בתי המלון בהתאם למרחק הרצוי מנקודת ההתענינות. המרחק יופיע ליד תמונת המלון תחת "פרייס" ניתן להגביל את החיפוש בהתאם לתקציב האישי שלך בהתאם לסוג המטבע ולגובה המחיר הנדרש.

על הסרגל, יש שני פסים כתומים בצד ימין ובצד שמאל, אם תלחץעל העכבר השמאלי ותעבור על הפס הכתום, תראה את שינוי המחיר ובכל רגע נתון תקבל רשימת מחירים המתאימה להגבלת המחיר שבחרת. מנוע החיפוש מחפש עבורך את המלונות המתאימים ומעדכן מידית את הרשימה תחות הסרגל יש אופציה נוספת, בחירת מלון לפי דרוג הכוכבים ברירת המחדל היא, כל בתי המלון , משני כוכבים ועד חמישה כוכבים. בצד שמאל של הכוכבים יש ריבועים ובהם הסימן וי. בעזרת העכבר תוכל לבטל את סימן ה-וי שבתוך הריבוע ומנוע החיפוש יגביל את החיפוש רק למלונות הנבחרים בנוסף אפשר לבצע חיתוך לפי שם בית המלון, רשת מלונות או מספר כוכבים רצוי.

ניתן לבחור גם את סוג השהייה הרצוי, מלון, דירה, הוסטל, בד אנד ברקפסט וכו', ברירת המחדל של האתר היא כל סוגי השהייה. במידה והינך מחפש רק סוג אחד, תוכל למחוק את סימן הו-וי, משמאל ומנוע החיפוש ימצא למענך את הדרוש ניתן לבצע מיון של רשימת המלונות לפני מחירים ,כוכבים, פופולרי וכו אם תלחץ על האופציה הרצויה, תתעדכן הרשימה מיידית ותקבל רשימה לפי הסדר שבחרת לאחר שהחלטת על המלון הרצוי לך, לחיצה על סלקט" או "דיטיילס" תעביר אותך לרשימה מפורטת של סוכנים, עם מחירים שונים לאותו המלון, בכל שורה תמצא סוכן אחר עם מחיר אחר בתחתית העמוד מופיע מידע רב על בית המלון שבחרת כמו תמונות נוספות של המלון, מידע כללי, מפה, ריויוס וכו', לאחר שהחלטת על הספק הרצוי לך, לחיצה על "סלקט" תעביר אותך לאתר הישיר של אותו הסוכן להמשך ביצוע ההזמנה, זאת אומרת, מנוע החיפוש ביצע את תפקידו ועזר לך לבחור את העיסקה הטובה ביותר עבורך.

אנו מקווים כי תמצא את האתר נוח ופשוט לשימוש ותחזור ותשתמש בו לעיתים קרובות.
צוות האתר.

ראה תנאי שימוש באתרהשוואת מחירים בתי מלון בעולם